Még lehet jelentkezni a KRE Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájába!

2021. június 15-ig várjuk a jelentkezőket a KRE Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájába. Doktori iskolánk bármely magyarországi jogi karon, vagy társadalomtudományi, vagy gazdaságtudományi képzési területen mesterképzésben diplomát szerzett jelentkezőt befogad sikeres felvételi eljárást követően.

A jelentkezési lap letölthető innen: Jelentkezési lap
A felvételi eljárás díjköteles - összege: 9.000 Ft

A felvételi vizsga időpontja: 2021. június
A felvételi vizsga eredményéről 2021. augusztusában értesítjük a jelentkezőket.

Várható felvételi keretszám:
Állami ösztöndíjas: 7 fő.
Önköltséges: 20 fő.

A felvétel követelményei és feltételei
A felvételi követelményekről bővebben lásd a Károli Gáspár Református Egyetem Szabályzatát a doktori képzésről és a doktori (PhD) fokozatszerzésre vonatkozó eljárásról (a továbbiakban Doktori Szabályzat) és Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola Működési Szabályzatát (a továbbiakban Működési Szabályzat). Az értékelés szempontjait a Működési Szabályzat tartalmazza.

A doktori felvételiről bővebb információ ide kattintva érhető el.
Doktori iskolánkról pedig további információ itt olvasható.
E-mailben további felvilágosítás a doktori.ajk@kre.hu címen kérhető.

Következő események


Összes esemény

Napi biztatás

Sport a Károlin

Sport a Károlin

 

Közösségi Média

nyelvvizsgaközpont